Spotkaj się z Piotrusiem Królikiem!

krolik piotrus

Macie ochotę poznać uroczego i nieco psotnego Piotrusia Królika? Jeśli tak, to zapraszamy do jego ogródka w… Centrum Janki. W dniach 28-29 sierpnia będzie można nie tylko poznać bohatera filmu, ale także wziąć udział w warsztatach ogrodniczych, napić się zdrowego soku z marchwi oraz odebrać  bilety do kina i wejściówki do Sali Zabaw Fikołki.   

Spotkanie z lubianym przez dzieci królikiem Piotrusiem i wspólne zdjęcie w magicznym ogrodzie z pewnością dostarczą wielu radości najmłodszym. Doskonałej zabawy nie zabraknie też podczas warsztatów ogrodniczych, na których uczestnicy dowiedzą się, jak przygotować własny ogródek warzywny na balkonie lub tarasie i w jaki sposób o niego dbać. Będzie też mnóstwo konkursów, a do wygrania gadżety z wizerunkiem sympatycznego futrzaka. Po tylu niesamowitych atrakcjach w ogródku Piotrusia Królika na dzieciaki czekać również będą sok marchewkowy i wata cukrowa.

Królik Piiotruś

Na wszystkich, którzy w dniach 28-29 sierpnia zrobią zakupy w sklepach centrum, czekają upominki: bilety do kina (za zakupy o wartości 150 zł) i wejściówki do Sali Zabaw Fikołki (za zakupy o wartości 200 zł)*. Dzienna liczba nagród jest ograniczona, o możliwości odbioru zadecyduje kolejność zgłoszeń (*paragon z hipermarketu Auchan może stanowić jedynie połowę wartości progu zakupowego).

To jeszcze nie koniec niespodzianek! Z okazji wielkiego otwarcia Sala Zabaw Fikołki przygotowała stoisko, na którym animatorzy będą malować dzieciom buźki i rozdawać zniżkowe bilety wstępu. Na terenie Fikołków zorganizowane zostaną warsztaty i wiele ciekawych animacji.