Małe misie, a tak wielkie przygody! Premiera „Między nami, misiaczkami”

premiery filmowe dla dzieci

Niepozorna gwiazdka, jedno życzenie i ekscytująca wyprawa – tak rozpoczyna się nowy serial ze znanymi niedźwiadkami, Grizzem, Pandą i Lodomirem. Trzy misie wracają do Cartoon Network, jednak teraz są maluchami i szukają dla siebie domu. W „Między nami, misiaczkami” bohaterowie wskakują do Magicznego Pudełka i wyruszają w podróż. 

Pewnego dnia nieopodal bohaterów pojawiła się spadająca gwiazda. Wiedzieli, że to ich szansa na spełnienie życzenia! Grizz zamarzył o znalezieniu nowego domu. Zwykłe pudełko zostało przemienione w magiczny środek transportu, który ma moc przenoszenia w kolorowe, fantastyczne miejsca. Tak rozpoczyna się kreskówka, która jest kontynuacją hitowego serialu o trzech niedźwiadkach. Każdy odcinek to kolejne przygody w nieznanych wcześniej krainach.

Manny Hernandez i Daniel Chong, producenci odpowiedzialni za „Między nami, misiami”, są także twórcami spin-offa. Premierowy serial został wyprodukowany przez Cartoon Network Studios.
Miłość Manny’ego do anime i muzyki jest widoczna w premierowej kreskówce, która poszerzy uniwersum świata znanych bohaterów – dodaje Tom Ascheim, President, Warner Bros. Global Kids, Young Adults and Classics (GKYAC).

Przebojowy Panda, przyjazny Grizz i spokojny Lodomir tworzą ekipę, która wspólnie wykaraska się z wszelkich tarapatów.

Misie pojawią się między innymi w nawiedzonym pałacu. Kiedy wylądują, okaże się, że ktoś zwinął ich Magiczne Pudełko. To na pewno jeden z duchów – Grizz, Panda i Lodomir wkroczą do akcji, aby rozwiązać tajemnicze zaginięcie. Bohaterowie wybiorą się też do jaskini, rozpoczną poszukiwania zaginionego skarbu i poznają tygrysy. Kiedy ich pudełko zyska magiczne moce, misie przeniosą się również do świata wróżek. Niecodzienne postaci, czarodziejskie rośliny – niedźwiadki od razu się zachwycą! Jednak, kiedy zorganizują imprezę, a muzyczna playlista Pandy nie przypadnie wróżkom do gustu, bracia będą musieli czym prędzej zmykać z nowego miejsca.